Jesteśmy firmą wielopokoleniową, która istnieje na rynku od wielu lat specjalizująca się w montażu nowoczesnych i profesjonalnych systemów wentylacji z odzyskiem ciepła, urządzeń które są przyjazne dla środowiska.
Dzięki naszemu doświadczeniu i stale podnoszonym kwalifikacjom naszej załogi jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostaw oraz wykonawstwa.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych systemów. Udzielamy porad technicznych w zakresie realizacji systemów wentylacji.
Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, stosujemy materiały wyłącznie renomowanych firm. Jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusty naszych Klientów, realizujemy projekty w dowolnym stylu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Im większe wyzwanie stawia przed nami Klient, z tym większą przyjemnością je realizujemy.
Naszym atutem jest profesjonalizm, służymy fachową poradą w zakresie doboru odpowiedniego systemu wentylacji i jego montażu.
Nasza fachowość poparta jest licznymi certyfikatami.
Polecamy również zapoznanie się z ciekawymi materiałami związanymi z nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze ogrzewania na stronach www.aurorakominki.pl i www.piece-kominki.sklep.pl .

Zapraszamy do współpracy